Клубне містечко Liverpool House
ID 7419732
Цена, за м2: от 23685 грн
Адрес: Київ, Яблунева, 20
Ближайшее метро: Васильковская
Застройщик: Liverpool House
Реализует: Клубне містечко Liverpool House
Статус строительства
Описание

Про клубне містечко
Клубне містечко «Liverpool House» – це житловий комплекс клубного формату, I черга вже введена в експлуатацію, будується ІІ та ІІІ черги (в планах 7 черг забудови). Це вдалий аналог міським квартирам - за ту ж саму ціну власник отримує таунхаус із власним подвір'ям, терасою та паркінгом.

Розташування містечка
Клубне містечко «Liverpool House» у Києві розташоване по вул. Яблунева, 20, що відноситься до житлового масиву Жуляни. Тут знаходиться тихий приватний сектор, який відрізняється хорошою транспортною доступністю та низькою забудовою в межах міста. До станцій метро «Іподром», “Теремки” та “ВДНГ” можна дістатися за 6 хвилин на авто. В двох хвилинах від ЖК розташована зупинка громадського транспорту.

Інфраструктура клубного містечка
Таунхауси та квартири здаються в експлуатацію з підключеними комунікаціями:
централізованим водопостачанням – «Київводоканал»;
електрикою – «Київенерго»;
газом – «Київгаз»;
каналізацією;
автономним опаленням – встановлений німецький газовий турбований котел Buderus.

Одна з причин купити будинок у КМ «Liverpool House» у Києві – наявність внутрішньої інфраструктури і близькість основних столичних об’єктів інфраструктури:
власний закритий сквер (тільки для мешканців);
зони відпочинку з більярдом, тенісним столом, читальним залом, кінотеатром і приставками;
зимова зона відпочинку;
дитячий майданчик;
спортивний майданчик;
супермаркет – 2 хвилини;
парк ВДНГ – 8 хвилин;
дитячі садочки - 10-15 хвилин;
школи;
кафе та ресторани;
лікарні;
аптеки;
дельфінарій;
стадіон
спортивний комплекс Sportlife

Територія клубного містечка повністю огороджена, працює цілодобова охорона та відеонагляд – сторонні не мають вільного доступу до будинку.

Технологія будівництва й типи нерухомості
У КМ «Ліверпуль Хауc» у продаж виставлені дво- та три-поверхові таунхауси в І черзі; одно-, дво-, три- та чотирьох-поверхові таунхауси з подвір’ями, смарт-квартири та кілька-поверхові квартири з терасами в ІІ черзі.
Будівництво будинків здійснюється у кілька черг.
У кожній дрібниці житлового комплексу відображена британська архітектура. Будинки споруджуються з газоблоку та цегли з подальшим утепленням мінеральною ватою. Клінкерний фасад, енергоощадні матеріали й вікна, стіни товщиною 0,5 метра з відмінною шумоізоляцією – основні переваги житла.
Оздоблення квартир включає в себе рівну стяжку на підлозі.
Генплан містечка, умови продажу будинків у Клубному містечку «Liverpool House» у Києві, вартість 1 м² з урахуванням акції можна подивитися на офіційному сайті проекту.

Дізнатися деталі умов розстрочки або кредиту та домовитися про запис на перегляд готових таунхаусів та квартир можна цілодобово відділі продажу.


Поделиться: