Ви готові до революції на ринку нерухомості?

Сьогодні щасливий день для тих, хто вже стикався з непрофесійними послугами на ринку нерухомості. А ще більше пощастило тим, хто на самому початку шляху до пошуку своєї нової квартири або будинку. Ми вирішили позбавити покупців нерухомості від необхідності працювати з непрофесіоналами та готові надати вам список суперагентів нерухомості від Mesto.ua - агентPRO.

Навіщо суперагенти в нерухомості?

Ринок нерухомості України останнім часом сильно змінюється в кращу сторону: розробляється проект закону про ріелторську діяльність, вводяться етичні професійні норми роботи, проводиться маса конференцій та навчальних програм і ми приймаємо активну участь в цих змінах. Наша ціль – тільки професійний ринок послуг в сфері нерухомості в Україні. І як портал, ми можемо ввести зміни значно скоріше, ніж держава. Що ми і зробили.

Справжній агент перевіряється на завданні

Кожен агент нерухомості, який впевнений у своєму професіоналізмі, може подати заявку на аудит своєї роботи. І ми перевіримо: як він відповідає на дзвінки, наскільки він професійний у розмові і на зустрічі, чи реальні в нього об’єкти і чи не намагається він розміщувати в рекламу «заманки», чи входить він до професійних спілок та чи проходить систематичне навчання. Так-так, ви все правильно зрозуміли, ми не тільки перевіримо кваліфікацію агентів за телефоном, ми проведемо перевірку «таємним покупцем» - прийдемо на зустріч та з’ясуємо, як він проводить показ, наскільки він зацікавлений у клієнті! Тільки ті, хто успішно пройдуть аудит, потраплять до списку справжніх суперагентів у нас на сайті.

ЗНАЙДИ АГЕНТА

Працюють АгентиPRO

На вас, як на покупця або продавця, це не накладає жодних зобов’язань, ви можете і надалі шукати оголошення у нас на сайті і спокійно зв’язуватися з їх власниками. Але! Зараз у вас з’явилася ще одна унікальна опція – доступ до справжніх суперагентів ринку нерухомості. Ви можете опустити процес перегляду оголошень та доручити пошук необхідної вам нерухомості справжньому профі. Або доручити йому продаж своєї квартири. Або запитати консультацію із ситуації на ринку нерухомості на даний момент. Загалом, закликати на службу справжнього суперагента.

А що якщо він не впорався?

Під час аудиту ми доклали всіх зусиль, щоб в цей список потрапили лише ті, хто може вирішити будь-яке питання стосовно нерухомості. В першу чергу, перед тим як звернутися до професіонала, подивіться у нього в профілі, чи займається він тим видом послуг, що вам необхідні. Але! Якщо ви отримаєте негативний досвід співпраці з агентомPRO – ви можете не тільки написати відгук про роботу, але й поскаржитися нам. І ми постараємося розібратися в проблемі. Професіонали, на яких будуть часто надходити скарги, не зможуть надовго затриматися в цьому списку. Поставтеся і ви до цього питання відповідально, давайте створювати якісну спілку разом!

ОК, Я ВСЕ ПОНЯЛ

Так, це все добре, але я агент!

Тут для вас починається дуже цікава подорож. Як потрапити до списку професіоналів, як ми перевіряємо кандидатів, всі умови та нюанси - читайте тут